busy do monachium Flota INTERBUS

Firma Inter – BUS – busy do Niemiec Lublin to doświadczony operator połączeń międzynarodowych busami i autokarami.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, oferując busy z Polski do Niemiec na wyznaczonych trasach oraz przygotowujemy trasy specjalnie dla klientów w przypadku indywidualnie zamówionych usług dla większych grup. Zapewniamy busy do Niemiec między innymi szkołom, koloniom, kościołom, firmom. Dodatkowo świadczymy usługi sprowadzania samochodów.

Zawsze zapewniamy bezpieczną podróż. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem autokarów i busów z klimatyzacją, wszystkimi niezębnymi udogodnieniami, aby podróż była wygodna i bezpieczna.

Zapewniamy konkurencyjne ceny Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasze przewozy do Niemiec odznaczały się najbardziej atrakcyjnymi cenami. W przypadku organizacji wyjazdów na zlecenie wykonujemy zawsze indywidualną wycenę. Przygotowaliśmy także wygodny system rezerwacji online.

Nasza oferta obejmuje:

  • przewozy do Niemiec i innych krajów dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych
  • przewozy dla firm – wyjazdy integracyjne, spotkania biznesowe, konferencje
  • przewozy dla kościołów – pielgrzymki
  • sprowadzanie zagranicznych samochodów

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, nasze busy do Niemiec są klimatyzowane, zawsze bezpieczne, sprawdzone przed wyjazdem i kierowane przez wykwalifikowanych kierowców z dużym stażem. Stale realizujemy przewozy do Niemiec na dwóch wyznaczonych trasach. W przypadku przewozów indywidualnych wyznaczamy dopasowaną trasę i wybieramy właściwe godziny jazdy.